O nás

 

Jasný a srozumitelný strategický design

Navrhujeme úspěšné vizuální identity, nezaměnitelný styling výrobků a obalů spotřebního zboží. Klientům poskytujeme nejen strategický design, ale i efektivní projektový management. Během tvůrčího procesu se snažíme s klientem stále posouvat vpřed tak, aby výsledek byl jasnější, jednodušší, a přesto bohatší ve svém významu.

Naši klienti

Spolupracujeme s mnoha předními českými značkami. Poskytujeme profesionální servis jak velkým úspěšným hráčům, tak dokážeme svými zkušenostmi podpořit rozjezd nových značek od samého začátku.

Efektivní spojení strategie a designu

Chápeme strategii a design jako jednu disciplínu. Mnoho skvělých strategických nápadů se totiž často nepodaří přeložit do současné vizuální kultury moderního obchodu. Návrháři uvažují jinak, překládají myšlenky do obrazů, a právě proto synergické propojení strategie a vizuálů tvoří úspěšné řešení. Odlišné a zároveň srozumitelné interpretování značky jí pomáhá být úspěšnou a atraktivní v očích její cílové skupiny. Ctíme profesní maximy, výsledky mícháme jen z kvalitních surovin bez umělých přísad. Věříme, že jen tak lze dosahovat trvalých výsledků, které je možné v budoucnu dále rozvíjet.

Materiální kultura

Dnešní úspěšné značky nejsou jen ploché obrazy publikované podle rozvrhu mediálních kampaní. Moderní značky jsou celé materiální kultury s širokým spektrem jedinečných detailů, s jasnou vizí hodnot a zároveň motivující své zákazníky, aby se do této kultury zapojili a spoluvytvářeli ji. Úspěšné vizuály nejsou definované jen manuálem logotypu, ale existují ve fyzické podobě, spotřebitelé a uživatelé se jich dotýkají, potkávají je každý den. Proto se od počátku s klientem jasně a racionálně zaměřujeme na to, co přináší svým zákazníkům a tak systematicky směřujeme k tomu, aby značka byla propojená s tím správným příběhem.