Narodil jsem se v roce 1973, žiju v malém městečku Nasavrky na úpatí Železných hor, pracuju jako "nezávislý" grafik a fotograf ve vlastním studiu.

Když najdu čas mezi komerční prací na vlastní tvorbu, zkouším v té nezvyklé svobodě zahnat kazdodeni spěch, na chvíli utýct z těch stále se opakujících starostí. V náruči tichý a klidný noci koukám hodiny většinou na pixely monitoru, lenivost a nedostatek odvahy vzít do ruky po letech opět tužku, je stav se kterým jsem se smíříl, jen má dcera významně zvedá obočí, protože ona tvoří se skutečnými barvami a štětci. Za světla se toulám s foťákem po lesích a kopcích, velmi blízko domova, ale občas se odvážím o pár kroků dál.
Sním o tom (někdy se mi to i vyplní), že všechny ty skvrny a fleky, trubky a kostky, který mi plujou hlavou, obživnou a jsou skutečný. Rád za hledáčkem vedu tichej rozhovor s lidma před objektivem, to je hodně dobrodružná věc ... no a samozřejmě chci lítat ...

Díky za Váš čas strávený s touhle stránkou, jsem rád za každej návrat a chvíli, kterou strávite s mejma obrázkama.
Pravidelně čtu tenhle mail: [email protected], pro případ, že by se někomu chtělo psát. Přeju hezkej den/noc, s úctou F.K.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

© 2009 Filip Kurek - obrázky na tomto webu je možné použít a šířit jen s písemným svolením autora.