Bohemia Machine

BM_01

BM_02

Naše práce pro BM začíná již v roce 1994 a kontinuálně pokračuje dodnes. Po celou dobu vznikala řada unikátních projektů, které kladou důraz na výjimečnost tohoto klienta, jeho specializovanou strojírenskou výrobu a technologický vývoj.
Široký výrobní program jednotlivých specializovaných strojů i kompletních technologických celků pro výrobu stavebních materiálů, sklářského průmyslu, průmyslovou automatizaci a světově unikátních brousících robotů klade na marketingovou prezentaci vysoké nároky. Jak na grafickou konzistenci, tak zároveň významovou srozumitelnost a přesnost. Prezentace musí jednoznačně komunikovat profesionalitu a technickou vyspělost firmy. BM je příkladem klienta s velkou rozmanitosti potřeb,  požadujícím celou škálu prezentačních výrazových prostředků, které jsme schopni profesionálně a neotřele aplikovat. Výtvarně citlivým způsobem v kombinaci s naší technickou kompetencí dokážeme zdůraznit vysokou úroveň přidané hodnoty, kterou společnost BM poskytuje svým zákazníkům.

BM_03

BM2_01

Koncepčně dlouhodobě volíme jako referenční nástroj nejen fotografie, ale předvším 3D grafiku, která výborně řeší potřeby ukázat technologiie v širších souvislostech, znázornit, jak věci fungují, nebo představit technologie ve stádiu vývoje.

 

BM2_02

BM2_03