O nás

 

Jasný a srozumitelný strategický design

Navrhujeme úspěšné vizuální identity, nezaměnitelný styling výrobků a obalový design spotřebního zboží. Klientům poskytujeme nejen strategický design, ale i efektivní projektový management. Během tvůrčího procesu se snažíme s klientem stále posouvat strategii i design tak, aby výsledek byl jasnější, jednodušší, a přesto bohatší ve svém významu.

Naši klienti

Spolupracujeme s mnoha předními českými značkami. Poskytujeme profesionální servis jak velkým úspěšným hráčům, které pomáháme naplňovat čerstvým podnikatelským entuziasmem, tak dokážeme svými zkušenostmi podpořit rozjezd nových značek od samého začátku.

Efektivní spojení strategie a designu

Chápeme strategii a design jako jednu disciplínu. Mnoho skvělých strategických nápadů se totiž často nepodaří přeložit do současné vizuální kultury moderního obchodu. Návrháři uvažují jinak, překládají myšlenky do obrazů, a právě proto synergické propojení strategie a vizuálů tvoří úspěšné řešení. Odlišné a zároveň srozumitelné interpretování značky jí pomáhá být úspěšnou a atraktivní v očích její cílové skupiny. Ctíme profesní maximy, výsledky mícháme jen z kvalitních surovin bez umělých přísad. Věříme, že jen tak lze dosahovat trvalých výsledků, které je možné v budoucnu dále rozvíjet.

Materiální kultura

Dnešní úspěšné značky nejsou jen ploché obrazy publikované podle rozvrhu mediálních kampaní. Moderní značky jsou celé materiální kultury s širokým spektrem jedinečných detailů, s jasnou vizí hodnot a zároveň motivující své zákazníky, aby se do této kultury zapojili a spoluvytvářeli ji. Úspěšné vizuály nejsou definované jen manuálem logotypu, ale existují ve fyzické podobě, spotřebitelé a uživatelé se jich dotýkají, potkávají je každý den. Proto se od počátku s klientem jasně a racionálně zaměřujeme na to, co přináší svým zákazníkům a tak systematicky směřujeme k tomu, aby značka byla propojená s tím správným příběhem.