FV-Plast

FV Plast firemní identita

Strategický design pro FV Plast

Strategický design pro FV-Plast

Nová marketingová tvář výrobního programu společnosti FV-Plast, a.s. je projektem, na kterém pracujeme od poloviny roku 2014. Strategickou koncepci tvoří jednoduché a jasně srozumitelné grafické symboly. Pro odlišení jednotlivých produktových řad jsou ikony akcentovány barevnými plochami. Nové grafické řešení se již promítlo do designu a realizace výstavních expozic v Moskvě a Frankfurtu v roce 2015 a do podoby firemních reklamních předmětů. Vrcholem projektu je nový katalog, který jsme navrhli a zpracovali. Ve své komplexnosti a důrazu na detail je silným marketingovým nástrojem, který svým obsahem přesvědčivě vypovídá o výrobním programu společnosti.

Cílem bylo jasně prezentovat nabídku výrobního programu FV-Plast, a.s., v celém jeho rozsahu. Záměr této společnosti profilovat se na trhu jako sebevědomý hráč s jasnou vizí oproti konkurenci v oboru jsme podpořili jednoznačně definovaným pohledem na strukturu sortimentu rozvodu kapalných médií. Řešení, které tvoří silnou zákaznickou provazbu od počátku, zároveň umožňuje strategický rozvoj komunikace v budoucnu.

Branding FV Plast

Katalog pro FV-Plast – působivá a přehledná koncepce

Koncepční řešení katalogu bylo díky efektivnímu projektovému řízení velmi rychlé. Konsolidace podkladů celého sortimentu a zpracování veškerých grafických podkladů bylo dokončeno včetně polygrafické produkce za jeden měsíc. V katalogu jsme kreativně uplatnili své zkušenosti z průmyslových odvětví a vytvořili přehlednou strukturu doplněnou o efektní a zároveň věcně správné prvky, které v oborovém konkurenčním prostředí nastavují nové standardy. Graficky čisté a precizní zpracování s důrazem na přesnost odborného obsahu tvoří z klíčové firemní publikace komplexní a ucelený nástroj.

FV Plast City

Vizuál městečka, které je kompletně zasíťováno produkty FV-Plast, a.s., slouží k prezentaci úplného sortimentu a jeho aplikace v praxi. Tento výrazný a unikátní motiv je naším koncepčním dílem od architektonického a grafického návrhu, přes 3D grafiku, až po finální layout a grafickou úpravu. Tento vizuál slouží jako ústřední motiv zahraničních výstavních expozic, mediálních prezentací i materiálů o produktovém portfoliu společnosti.

FV Plast City

FV2_02

FV Plast